Tak jako každý rok, tak i letos jsme se s předstihem připravovali na svátek maminek, který je druhou květnovou neděli. S dětmi jsme zavítaly do DDM, kde nám paní Paulusová připravila opět krásné dopoledne s keramikou. Děti vyvalovaly, krájely a nakonec i zdobily své výtvory – květináče nebo kočku. Výrobky musí teď ještě vyschnout a poté si je ještě děti dobarví a vše bude připravené k předání maminkám. Myslím, že se všem dětem jejich výtvory povedly a maminky budou mít velkou radost.
Za 4. D Mgr. Vendula Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…