19.06. 2015

Strom

V 8.C při hodinách výtvarné výchovy jsme probírali umění objektu a zkusili jsme si takový objekt vytvořit. Rozhodli jsme se pro strom, který bude poté umístěn v integračním centru a v průběhu roku bude ozdoben motivy náležícími k danému ročnímu období. Nejdříve jsme museli vyrobit z drátěného pletiva kmen a větve a usadit je na konstrukci z železné desky a z drátů. Pak jsme technikou kašírování strom polepili a nabarvili. Z hotovým objektem jsme taktak prošli dveřmi, ale dílo se vydařilo a jsme s ním spokojeni.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…