Žáci 3.A děkují všem, kteří podporovali našeho Gutíka v soutěži „O nejkrásnější strašidlo“. Z celkového počtu 97 zúčastněných strašidel se umístil těsně pod stupni vítězů na krásném 4. místě. Díky Vám všem získal neuvěřitelných 2053 hlasů! Během trvání soutěže jsme prožili krásný týden plný napětí, očekávání a spolupráce. Ještě jednou všem moc děkujeme za Vaši podporu a hlasy!
3.A
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…