V 6.B jsme při výtvarné výchově zkoumali stopy zvířat. Nejdříve jsme si o stopách povídali a pokusili se zvolenou stopu zvětšit tužkou na papír. Pak jsme si vytvořili tiskátko z linolea pomocí nůžek a rydel. Vytvořenými tiskátky jsme zaplnili čtvrtku A2 a získali tak pestrou změť zvířecích stop.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…