Během listopadu a prosince probíhala základní a semifinálová kola školního turnaje ve stolním tenise. Finálové zápasy a exhibiční zápasy se uskuteční v úterý 19.12.2023 v kostelecké hale na stolní tenis za přítomnosti fanoušků ze tříd, které mají v těchto utkání své reprezentanty. Vítězové všech čtyř kategorií získají diplom a putovní pohár za rok 2022.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…