02.11. 2018

Stolní tenis

Stolní tenis se v posledních letech stává zásluhou žáků, kteří trénují v kosteleckém oddílu stolního tenisu, velmi úspěšným sportem naší školy. Na letošní okresní přebor do Voděrad, se kromě tříčlenného družstva chlapců, vypravilo i dvoučlenné družstvo dívek.

Andrea Martinková a Nikola Pavlištová

Chlapci měli situaci o mnoho těžší, i když i v této kategorii došlo ke značnému úbytku zúčastněných škol. měli soutěž od první chvíle pod kontrolou a prošli všemi čtyřmi utkáními zcela suverénně až k .

Všem pěti reprezentantům patří poděkování a chlapcům držíme palce do dalších bojů v kraji.

MK

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…