Zajásali jsme při pohledu z okna. Proto jsme se dohodli, že pracovní vyučování strávíme na zahradě a užijeme si sníh. Rozdělili jsme se do skupin a vrhli jsme se do stavění. Práce moc bavila. Vytvořili jsme sněkuláky, hradby i zvířátka. Stavby se povedly. Bohužel, hodina uběhla hrozně rychle. Snad se nám podaří tuto zimu sníh využít ještě jednou.
Žáci 3. C
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…