Letošní zima zatím sněhulákům nepřeje, ani těm šišatým. Žáci 4.B si s nedostatkem sněhu poradili a sněhuláka vyrobili z netradičních materiálů v hodinách pracovní výchovy. Sněhuláčci z ponožky se jim velmi vydařili. Každý je originální a jistě potěší nejednoho budoucího prvňáčka, který si ho může odnést domů jako památku na zápis do 1. třídy.
Mgr. Markéta Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…