Letos bylo krásné září, tak jsme téměř každý den chodili na zahradu. Pro zpestření byla jednoho dne zahrada vyzdobena různým barevnými sportovními pomůckami.
Pro děti byl připraven slalomový běh mezi kužely, běh v pytlích, překážková dráha a hod na cíl. Některé děti absolvovaly jednotlivé disciplíny vícekrát.
Odpoledne se vydařilo a všichni společně se budeme těšit na další akci v naší družince.
A.Linková, ŠD Erbenova.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…