27.07. 2016

Spaní ve školní družině

Vždy ke konci školního roku se s dětmi ze ŠD na Skále rozhodneme přespat ve škole. I letos tomu nebylo jinak. S dětmi jsme se sešli v 18h a to kvůli konanému výletu se ZUŠ. I když se nad námi honily mraky a každou chvíli to vypadalo, že bude pršet, přesto jsme to zvládli bez jediné kapky. Děti si na zahradě zahrály vybíjenou, kopanou, pohrály si na písku a na závěr bylo opékání vuřtů. Všichni jsme si pochutnali, připravili pelíšky, vykonali osobní hygienu a pustili si na dobrou noc pohádku na interaktivní tabuli. Poté jsme všichni spokojeně usnuli. Ráno ke snídani jsme objednali pro děti čerstvé pečivo a dorazili jsme se bábovkami a buchtami od maminek. I přes velký počet dětí vše proběhlo v nečekané pohodě a ke spokojenosti všem.

Vychovatelky ŠD Skála

Eva Langrová a Mgr. Vendula Kuncová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…