19.06. 2015

Spaní ve škole

Celý týden jsme se těšili na čtvrtek, protože jsme se domluvili, že si školu užijeme celý den a noc. Když jsme se sešli a uložila své věci do třídy, pustili jsme se do opékání buřtů. Všichni se ale už těšili na připravené hry. Hráli jsme člověče, nezlob se, mlýn, házeli jsme kroužky na strom, někdo hrál tenis, fotbal a nebo si jen tak odpočíval. Když se setmělo, užili jsme si stezku odvahy. Každý musel z kouzelné lahve přinést jeden dílek skládanky na důkaz, že prošel noční zahradu. Pak už jsme se uložili ke spánku a těšili jsme se na další den.

třída 2. C a 3 . C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…