10.04. 2013

Spaní a čtení s pohádkou

vecernicek

Odpoledne jsme trávili ve třídách, kde jsme si četli oblíbené pohádky, hráli pexesa, různé deskové hry a soutěžili ve skupinách. K večeru nás čekala procházka spojená s opékáním buřtů.

Čtení a hraní pak pokračovalo a všichni jsme se těšili na tolik očekávanou stezku odvahy. Ta přišla v pozdních večerních hodinách a my poznali školní zahradu zase trošku jinak.

Spacáky byly znamením, že nastává doba klidu = spánek. Snídaně od paní školnice nám moc chutnala, vynikající buchty a bábovky od maminek taky – moc za ně děkujeme.

A i když se zazvonilo na vyučování, nám to nevadilo, protože jsme si užili prima den.

H. Dosedlová a žáci 2.C a 4.C


Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…