22.03. 2021

Sněhuláci z 2. A

V rámci pracovní výchovy si žáci vytvořili sněhuláčky. Na jejich výrobu potřebovali kelímky od actimelu, vlnu, krepový a barevný papír. Děti mají šikovné ručičky, a proto vznikli krásní sněhuláci. Následně se žáci rozdělili do pěti skupin. Společně vymysleli krátký příběh, ve kterém byli hlavními postavami sněhuláčci. Z modelíny si k tomu vyrobili drobné kulisy. Nacvičené divadlo pak děti zahrály před třídou. Během těchto představení jsme se všichni moc nasmáli a užili si netradičně pojatu pracovní výchovu.

Mgr. Sabina Faltová a žáci z 2. A

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…