Náš poslední školní výlet začal ve středu odpoledne na náměstí odjezdem do Deštného v Orlických horách. Pokračoval menším výšlapem do kopce k rekreační Chalupě U Supa. Odpoledne nás navštívil pan učitel Malík. Po večeři jsme se šli projít, a po setmění jsme hráli na schovávanou. Druhý den jsme začali výšlapem na Masarykovu chatu, kde jsme se naobědvali, zpáteční cestu jsme zvolili přes Šerlišský mlýn. Po příchodu zpět na naše ubytování někteří hráli hry a někdo jen odpočíval. Večer jsme si ještě opekli špekáčky. Poslední den ráno jsme po sobě uklidili a odjeli zpět domů. Myslím že, jsme si náš poslední výlet užili a budeme na něj rádi vzpomínat.
Anežka Světelská, 9.A




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…