04.09. 2023

Školní výlet 9.A

Náš poslední školní výlet začal ve středu odpoledne na náměstí odjezdem do Deštného v Orlických horách. Pokračoval menším výšlapem do kopce k rekreační Chalupě U Supa. Odpoledne nás navštívil pan učitel Malík. Po večeři jsme se šli projít, a po setmění jsme hráli na schovávanou. Druhý den jsme začali výšlapem na Masarykovu chatu, kde jsme se naobědvali, zpáteční cestu jsme zvolili přes Šerlišský mlýn. Po příchodu zpět na naše ubytování někteří hráli hry a někdo jen odpočíval. Večer jsme si ještě opekli špekáčky. Poslední den ráno jsme po sobě uklidili a odjeli zpět domů. Myslím že, jsme si náš poslední výlet užili a budeme na něj rádi vzpomínat.

Anežka Světelská, 9.A

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…