23.05. 2023

Školní výlet 6. C

Školní výlet 6. C se uskutečnil ve čtvrtek 11. 5. 2023. Měli jsme před sebou dva cíle. Prvním bylo centrum Laser Game na Slezském předměstí, druhým pak Obří akvárium.

                V centru Laser Game se žáci rozdělili na dvě skupiny po dvou družstvech a soutěžili proti sobě. Každý žák měl na sobě barevně odlišenou vestu s čidly, která se vždy po zásahu rozblikala. Celkem hrál každý žák tři hry po 20 minutách. Děti si mezi sebou domlouvaly postup v každém kole. Po každém kole proběhlo vyhodnocení nejlepších hráčů.

                Obří akvárium děti zaujalo skleněným tunelem, ve kterém bylo zabudované akvárium se slanou vodou a sladkovodními rybami. V komentované prohlídce průvodkyně zmínila názvy těch nejzajímavějších. Nad akváriem v prvním patře bylo zabudované jedno akvárium s rejnoky a druhé s piraňami. Expozici doprovázel komentář s filmem. Prohlídka končila ve druhém patře, kde si děti mohly prohlédnout klece s papoušky.

                Výlet spojený s exkurzí jsme zakončili společným obědem v řetězci Mc Donald ´s.

Mgr. Hana Adamcová

Třídní učitelka 6. C

Více fotografií

Okresní kolo v atletickém čtyřboji mladších žáků

Po středečním úspěšném čtyřboji starších žáků v Kostelci jsme se v pátek…

ŠD - Malování na kamínky

V úterý 14. května jsme se sešli ve školní družině Erbenova…

1. C v knihovně

Ve čtvrtek 9. května se prvňáčci ze Skály opět vydali…