22.06. 2015

Školní výlet 2. B a 2. D

Ve středu 3. června jsme navštívili malebné městečko Letohrad. V Muzeu řemesel v programu „Už vím, jak na to“ jsme se zábavnou formou dozvěděli, jak se např. vyrábí bota nebo peče chleba. V Tvrzi Orlice jsme shlédli expozici Kouzelný les, kde jsou vystaveny exponáty zvířat žijících v českých lesích. Po splnění úkolů jsme se šli podívat do obory s rodinkou divokých prasat. Po návštěvě dětského hřiště a našem oblíbeném nakupování suvenýrů jsme odjížděli spokojeni domů.

Žáci 2. B a 2. D

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…