
Ve středu 19. června jsme vyrazili do Dvora Králové nad Labem, abychom navštívili zdejší vyhlášenou zoologickou zahradu. Měli jsem objednaný program se zoolektorem, který nám sdělil spoustu zajímavých informací ze života lidoopů. Domů jsme si odváželi pracovní listy, které prověřily naše získané znalosti.
Poté jsme pěšky prošli celou ZOO, safaribusem projeli rozsáhlou safari, pohráli si na krásném novém dětském hřišti a spokojeni odjížděli domů.
Žáci 2.A a 3.B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…