13.06. 2018

Školní výlet 1. A, 1. B a 2. B

Pomalu se blíží konec školního roku a tak opět nastal čas školních výletů. My jsme se vypravili na hrad Kunětická hora, kde jsme viděli divadelní představení Čertův poklad. A aby pohádek nebylo málo, navštívili jsme také Perníkovou chaloupku v Rábech, kde jsme se mohli seznámit s úplně jiným pohledem pana průvodce na notoricky známou pohádku. Navštívili jsme taky paní Ježibabu –perníkářku. Na památku jsme si od ní mohli zakoupit sladký perníček. Výlet se nám moc líbil.

Žáci 1. A, 1. B a 2. B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…