21.09. 2015

Školní parlament

V tomto školním roce zahájil svoji činnost školní parlament ve středu 9. září 2015 o půl osmé ráno. Dohodli jsme se, že bychom letos chtěli zopakovat všechny akce, které měly vloni úspěch (Piškvorkiádu, soutěže, Vánoční zpívání na schodech, Valentýnky, žolíky atd.), ale rádi bychom také přišli s něčím novým.

Proto spoléháme na vaši spolupráci a těšíme se na vaše nápady. Některé novinky už připravujeme… Obracet se na nás můžete prostřednictvím svých třídních zástupců, kterými letos jsou:

6.A Martin Urban, Michael Ludvík, Adéla Motyčková

6.BDaniel Kopecký, Anna Marie Valášková

7.A Vojtěch Láska, Eliška Bartošová

7.B Šárka Vavrušková, Natálie Šlajová

8.A Matěj Hlaváček, Ondřej Bečka

8.B Marie Murková, Tereza Jasníková

9.A Sabina Hrynčyšynová, Nikola Bečičková

9.B Michal Nepovím, Filip Petrlák

9.C Tereza Jansová, Anna Jeřábková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…