V úterý 31.10. proběhl v naší škole Hallowen. Vítěznou třídou se stala 9.A v čele s Matyášem Langrem, který se převlékl za „babičku“ a Ondřejem Ptačovským v převleku vojáka. Z našeho pohledu se akce vydařila, jsme rádi, že se zapojila skoro celá škola. Děkujeme jim za jejich nápadité převleky. Gratulujeme vítězům. Už teď se těšíme na další akce.




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…