04.03. 2015

Školní kolo recitační soutěže I. stupeň

Přestože v dnešní době není zrovna „in“ číst básničky a recitovat, našlo se na I. stupni 24 žáků, kteří se přihlásili do školního kola recitační soutěže. Tradičně se soutěžilo ve dvou kategoriích: 1. – 3. ročníky a 4. – 5. ročníky. Postup do okresního kola si vybojovali: Adéla Josefína Jechová z 3. B, Filip Dubský a Natálie Hrobařová z 5. A . Diplomy za předvedený výkon dostali: Jolana Hlaváčková, Šárka Jaklová,Jan Juhas, Matěj Wittich a Petra Chaloupková.

Z. Tomšová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…