Ve středu 22.11.2017 se uskutečnilo školní kolo Dějepisné olympiády. Zúčastnilo se ho 9 žáků 9. tříd a 2 žákyně 8. tříd.
Téma bylo krásné . Škoda, že většina učiva bude teprve probírána. Nicméně většina účastníků si po předchozím upozornění některé materiály nastudovala a v práci své vědomosti využila.
Do okresního kola postupují:
Další zúčastnění: Tomáš Sejkora, Radka Mánková, Šárka Vavrušková, Denisa Špačková, Dominik Mejtský, Lenka Hurychová, Adéla Motyčková, Stanislava Tomášková.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…