V průběhu února proběhlo školní kolo biologické olympiády kategorie C a D. Letos se přihlásilo do školního kola celkem 52 soutěžících. Okresní komise vybrala z naší školy tyto zástupce, kteří budou naši školu reprezentovat a poměřovat své znalosti s ostatními žáky v okrese:
Kategorie C:
Jana Krejsová 8.B
Vendula Morávková 9.B
Kategorie D:
Vojtěch Seidl 7.A
Karolína Ptáčková 7.C
Veronika Stojanová 7.B
Adéla Bezdíčková 7.A
Gratulujeme!
M. Karásková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…