05.06. 2015

Školní besídka

Dlouho jsme připravovali program ke Dni matek, abychom mohli maminkám poděkovat za to, jak se o nás starají. Také jsme ale rodičům chtěli ukázat, jak jsme šikovní. Připravili jsme si básně, zpívali písničky, naučili jsme se country tanec a také jsme tančili na písničku „Čokoláda“ a píseň z Hříšného tance „Do you love me“. Nacvičili jsme divadlo podle filmu Ať žijí duchové, zdramatizovali jsme píseň J. Uhlíře a Z. Svěráka Kluci s klukama a určitě jsme překvapili psaním na psací stroje s muzikou symfonického orchestru. Terezka Chalušová zahrála na housle. Bylo to náročné, ale pochvala rodičů nás moc potěšila.

žáci 3. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…