Školní akademie k Mezinárodnímu dni dětí se opravdu vydařila. A patří za to dík všem účinkujícím - recitátorům, zpěvákům, hudebníkům, gymnastkám, tanečnicím, mažoretkám... i těm, kteří kolem pomáhali, a pedagogům, kteří nacvičovali.
Děkujeme!
A to, co, milí žáčkové, děláte, dělejte dál, neboť to děláte dobře a je na vás opravdu pěkné pokoukání!
A.S.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…