V pondělí 3.12.2018 měli prvňáčci jinou hodinu TV než na jakou jsou zvyklí. Přišel k nám trenér mládeže pan Kamil Kaplan, aby s dětmi vyzkoušel nové pohybové aktivity. Počasí nám nepřálo, tak jsme nemohli na hřiště a museli jsme cvičit na chodbě. I přes omezené prostory si děti vyzkoušely opičí dráhu, skákání přes ,,vodu“ nebo podbíhání ,,vodopádu“ (podbíhání točícího se lana). Netradiční tělocvik se všem líbil a už se těšíme na další návštěvu pana trenéra.
Za 1.C Veiserová Dana
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…