19.06. 2015

SKALEČTÍ PRVŇÁČCI NA KOLÁCH

Ve středu 10. června čekal na nás - skalecké prvňáčky první cyklistický výlet Ve dvě hodiny odpoledne jsme stáli před školou v „ plné zbroji „. Cesta vedla do Doudleb. Tam pro nás bylo připraveno malé překvapení – stavili jsme se na střelnici, kde trénuje Nikola Mazurová, která v příštím roce bude ve střelbě reprezentovat Českou republiku na letní olympiádě v Rio de Janeiru. Její tatínek nám ukázal zbraně, ze kterých Nikola střílí. Přejeme jí, aby dosáhla co nejlepšího úspěchu a přivezla medaili. Pak už jsme pokračovali v cestě do Potštejna. Tady nás osvěžila výborná zmrzlina, a po ní jsme mohli nabrat směr zpátky do Kostelce. Šlapalo se nám moc dobře, protože jsme věděli, že na nás u školy budou čekat rodiče. Ujeli jsme 24 km a nikdo z nás neřekl, že už nemůže nebo že ho bolí nohy.

Sice jsme malí, ale šikovní sportovci!!!

žáci 1. C, H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…