08.11. 2017

Setkání zástupců školních parlamentů

Ve středu 25.10. 2017 jsem měla možnost doprovázet „naše parlamentáře“ (zástupce tříd školního parlamentu) na Setkání školních parlamentů z MAP Kostelecko do Třebechovic pod Orebem.

Setkání se zástupci školních parlamentů jiných škol bylo velmi přínosné. Nejenže jsme se mohli vzájemně inspirovat z prezentace fungování jiných školních parlamentů, ale bylo velice příjemné se vzájemně poznat, spolupracovat na modelových situacích. Další cenné rady pro úspěšné fungování školního parlamentu jsme obdrželi od pana Hazlbauerem z Centra pro demokratické učení.

Už nyní se těšíme na další jarní setkání.

AG

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…