02.11. 2018

Setkání zástupců školních parlamentů

Setkání zástupců školních parlamentů Regionu působnosti MAS NAD ORLICÍ

Dne 31.10. 2018 se 6 zástupců našeho školního parlamentu vydalo do Černilova na setkání s jinými zástupci školních parlamentů ze základních škol z Častolovic, Borohrádku, Třebechovic pod Orebem a Černilova. Pod vedením lektorů z organizace Školy pro demokracii jsme si formou her zkoušeli řešit různé problémové situace, se kterými se můžeme setkat při organizování nebo vyhodnocování akcí. Nechyběla ani doporučení co dělat, aby náš školní parlament fungoval lépe než doposud.

Byla to veliká zkušenost, za kterou jsme rádi. Doufáme, že nabyté zkušenosti dokážeme přenést do našeho školního parlamentu.

Za žáky zúčastněné na setkání
Martin Urban

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…