Návštěva městské knihovny
Hodinu literární výchovy strávili žáci 6.C v úterý 19. září v městské knihovně.
Jen málokdo tam byl poprvé.
Děti si prohlédly oddělení určené pro malé čtenáře, zopakovaly si pravidla výpůjčního řádu, vyzkoušely si, jak mohou k vypůjčení knihy využít práci s internetem i z domova ( např. rezervace knihy ) a dozvěděly se řadu informací o dalších činnostech knihovny ( např. pořádání výstav, půjčování časopisů, univerzita třetího věku aj. ).
Nakonec všichni úspěšně odpovídali na otázky v pracovním listu a pak se vrátili zpět do školních lavic.
A.S.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…