V Plasnici uprostřed lesů a krásné přírody Orlických hor na horské chatě Radost prožili žáci šestých tříd podstatnou část prvního školního týdne. Adaptační kurz jim prodloužil prázdniny jen částečně, od rána do večera měli totiž nabitý program. Při společných hrách, zejména pohybových se sžívali žáci obou tříd navzájem. Jindy pracovaly třídní kolektivy odděleně. Děti při interaktivních hrách čile komunikovaly, někdy se o sobě dozvěděly víc, než samy očekávaly.
Doufejme, že se atmosféra přátelství a spolupráce přenese i do běžného školního života.
MK
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…