11.09. 2015

Šesťáci na Radosti

V Plasnici uprostřed lesů a krásné přírody Orlických hor na horské chatě Radost prožili žáci šestých tříd podstatnou část prvního školního týdne. Adaptační kurz jim prodloužil prázdniny jen částečně, od rána do večera měli totiž nabitý program. Při společných hrách, zejména pohybových se sžívali žáci obou tříd navzájem. Jindy pracovaly třídní kolektivy odděleně. Děti při interaktivních hrách čile komunikovaly, někdy se o sobě dozvěděly víc, než samy očekávaly.

Doufejme, že se atmosféra přátelství a spolupráce přenese i do běžného školního života.

MK

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…