Žáci z 9.B na podzim absolvovali předposlední preventivní program sdružení Semiramis. Toto setkání s názvem „ Na tělo“ se věnovalo problematice dospívání a partnerství. Program byl zaměřen především na prevenci rizikového sexuálního chování. Zajímavé aktivity všechny přítomné zaujaly. Žáci se již těší na závěrečný program.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…