Ve středu 4. 12. navštívili naši třídu lektoři ze Semiramis. Program se jmenoval - NEMŮŽU ŽÍT BEZ ……., zaměřený na závislosti (drogy, alkohol). Probírali jsme, jaké drogy jsou legální a nelegální a na čem všem může být člověk závislý. Pomocí her jsme poznali svoje priority. Celý program jsme si všichni moc užili.
9.A
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…