24.11. 2017

Semiramis v 7. A

V úterý 21. listopadu přijely lektory Káťa a Denča ze Semiramis. Měly pro nás připravený program. Ze začátku jsme si připomínali minulá setkání. Potom si nás lektorky rozdělily do dvojic. Jeden dostal obrázek a měl ho za úkol co nejpřesněji popsat tak, aby ho druhý co nejpřesněji nakreslil. Potom jsme se vyměnili. Výtvory se nám docela povedly.

Dále jsme se hodnotili a chválili jako celá třída, v čem jsme se za poslední půlrok zlepšili. Nesměla chybět ani zábava. Proto nakonec krásné zakončení. Zábavná hra se židlemi na sjednocení kolektivu a spolupráci. Tyhle tři hodiny jsme si moc užili!

Karolína Stárková, 7. A

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…