14.02. 2013

Seminář na sněhu

vlockaV úterý nás čekal netradiční přírodovědný seminář. Počasí nám přálo- hustě sněžilo, což jsme k našemu pozorování potřebovali. Připravili jsme si mikroskopy, teple se oblékli a vyšli ven před školu.Našim úkolem bylo pozorovat pod mikroskopem strukturu sněhových vloček. Museli jsme pracovat rychle, protože vločky rychle roztávaly. Tvary vloček byly pod mikroskopem překrásné. Po návratu do třídy jsme si o tématu sníh ještě povídali, vyplnili připravené pracovní listy a nakreslili zvětšenou sněhovou vločku.

M. Bílková a E. Šromová, SPP8

Více fotografií najdete ve fotogalerii.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…