31.01. 2024

ŠD - Zvířátka v zimě

Venku štípe mráz, někde leží na zemi sníh jako peřina, kaluže jsou zamrzlé,  i na rybníku je led. Zima maluje tváře na červeno, štípe nás do uší i nosu, a proto se musíme teple oblékat. Ale jak to, že zvířátkům zima nevadí? A co zvířata v zimě jedí? Která zvířátka  tráví celou zimu spánkem, a která jen odpočívají a občas vyjdou z pelíšku? Na tyto i jiné otázky jsme si s dětmi odpověděli, a tak se všichni dozvěděli, co zvířátka v zimě dělají. Děti si vyrobily plakátky se zimní tématikou, skládaly zimní puzzle a na závěr jsme si zazpívali písničku „ Bude zima, bude mráz“.
                                                                               

Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…