27.01. 2024

ŠD - Zimní stezka

Podvečerní setkávání se v naší školní družině Erbenova již stalo tradicí. A proto jsme si pro děti v úterý 23. ledna připravili projektové odpoledne s názvem ZIMNÍ STEZKA.

V každém oddělení bylo pro děti nachystáno vyrábění se zimní tematikou. Dětem šla práce pěkně od ruky a hned poté na ně čekala slíbená vědomostní hra. Úkolem dětí bylo najít všech 19 karet s otázky. Správné odpovědi si zapisovaly do šifrovací kartičky a po vyplnění správně vyluštily tajenku, za kterou byly odměněny malou sladkostí.

Na závěr si děti opět zazpívaly při doprovodu kytary s děvčaty z 9. A.

Podvečerní setkávání v ŠD Erbenova se stávají stále více oblíbenější a vždy se na ně všichni těšíme.

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova