S příchodem prosince začala ta pravá zima, na kterou jsme se všichni určitě těšili. Největší radost ovšem měly děti, které se hned vrhly na koulování.
A protože sníh může každým dnem roztát, na nic jsme nečekali a vyrazili stavět sněhuláky, dělat andělíčky a bobovat.
Radost ze sněhu byla opravdu veliká a zimní radovánky jsme si náležitě užili.
A teď už jenom doufáme, že se ještě letos sněhu dočkáme.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…