Konečně je tady. Ptáte se kdo? Přece sníh. Na ten se nejvíce těšily děti. A tak jsme ve školní družině neváhali, popadli boby a vyrazili na nejbližší kopec řádit. Děti z dalších oddělení si užívaly zimních radovánek na zahradě. Škoda jen, že sníh je sypký a nejde pořádná koulovačka. Ani stavět sněhuláky se dětem nedařilo. Ale zima teprve začíná, takže se určitě dočkáme.
Mgr. Jitka Šveidlerová ŠD - Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…