Po vánočních prázdninách ještě zbylo trochu sněhu na školní zahradě a tak jsme toho využili a aspoň trochu si děti se sněhem vyhrály. Sněhuláček byl jenom malinký, ale radost obrovská. Doufáme, že sníh ještě napadne a nám se podaří další hrátky se sněhem včetně bobování.
Mgr. Jitka Šveidlerová ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…