V úterý 15. března přijelo za dětmi ze ŠD divadlo Řimbaba z Plzně.
Herci si pro děti připravili pohádku Zahrada skřítků.
Skřítek Opálek si na chviličku „schrupnul“ a zlá čarodějnice Mefista mu ukradla vzácná srdíčka. Opálek se za pomoci dětí vypravil srdíčka najít a vrátit je z Říše stínů zpět ke skřítkům. Děti Opálkovi s nadšením pomáhaly např. umíchat lektvar.
Divadelní pohádku jsme si všichni moc užili. Děti si spolu s herci zazpívaly a zatančily.
Těšíme se, až za námi divadlo Řimbaba opět přijede.
Jitka Bezdíčková, vedoucí ŠD




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…