25.03. 2023

ŠD - Vyrábění v DDM

Opět po roce jsem s dětmi dostala nabídku na tvoření z keramiky do DDM. Konečný výtvor měl být dárkem pro nejbližší osobu z rodiny. Dětem byl do nejmenšího detailu postup vysvětlen vedoucí kroužku a v případě nesnází se dětem dostalo pomoci. Výsledné výrobky byly opravdu dokonalé. Pro děti to byla nová zkušenost, která určitě udělala radost jim a jejich nejbližším. Chtěla tímto poděkovat vedoucím kroužku za pozvání a příjemně strávené odpoledne.

                                                  Vychovatelka ŠD na Skále Eva Jelínková

Více fotografií

ŠD - Zimní radovánky

S příchodem prosince začala ta pravá zima, na kterou jsme se…

ŠD - Korálkování

Ve čtvrtek 7. 12. jsme se sešli ve družině opět…

Hudba školám

Před druhou adventní nedělí se žáci 1. stupně naladili na…