25.03. 2023

ŠD - Vyrábění v DDM

Opět po roce jsem s dětmi dostala nabídku na tvoření z keramiky do DDM. Konečný výtvor měl být dárkem pro nejbližší osobu z rodiny. Dětem byl do nejmenšího detailu postup vysvětlen vedoucí kroužku a v případě nesnází se dětem dostalo pomoci. Výsledné výrobky byly opravdu dokonalé. Pro děti to byla nová zkušenost, která určitě udělala radost jim a jejich nejbližším. Chtěla tímto poděkovat vedoucím kroužku za pozvání a příjemně strávené odpoledne.

                                                  Vychovatelka ŠD na Skále Eva Jelínková

Více fotografií

Atletický čtyřboj staršího žactva - okresní kolo

Nejenže jsme se zúčastnili, ale my jsme i vyhráli. Ve…

Atletický čtyřboj mladšího žactva

Okresní kolo V letošním roce měla organizaci čtyřboje v mladší kategorii na…

Memoriál Václava Cífky 2023

… očima tříd Memoriál Václava Cífky 5.5.2023 – aneb  šesťákům…