Ve středu 13. března pořádal Svaz postižených civilizačními chorobami Velikonoční jarmark.
S dětmi ze ŠD Erbenova jsme se rozhodli, že tento jarmark navštívíme a koupí výrobků podpoříme jejich klienty. Děti si koupily např. zajíčky, vajíčka, náramky, perníčky, nebo jarní výzdobu (osení).
S pocitem, že jsme podpořili dobrou věc, jsme si všechny výrobky ve družině prohlédly.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…