V úterý 25. března jsme se s dětmi ze ŠD Erbenova již tradičně vydali na Velikonoční jarmark, který se opět konal na Rabštejně.
S dětmi jsme zakoupením jarních dekorací podpořili Svaz postižených civilizačními chorobami.
Prodejní výstava se nám velice líbila. Odcházeli jsme s dobrým pocitem, že jsme nákupem pomohli tomuto svazu a rádi ho opět podpoříme.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…