Vánoce se rychle blíží a děti již netrpělivě počítají, kolik dní ještě zbývá do Štědrého dne.
Abychom si zkrátili čekání, společně jsme se vrhli na vánoční vyrábění.
V každém oddělení se pilně pracovalo a vyrábělo, např.: vánoční strom ze staré knihy, vánoční ozdoby, vyšívání vánočních přání apod. Vánoční atmosféru nám doplnily koledy, které jsme si s dětmi také zazpívali.
Všem dětem se dařilo a společně se těší, co jim letos Ježíšek nadělí pod stromeček.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…