Letošní rok jsme si s vánočními dílničkami trochu pospíšili. Bylo to díky vánočnímu jarmarku, který byl realizován na pomoc jednomu handicapovanému žákovi z naší školy. Jsme opravdu rádi, že jsme se této dobročinné akce mohli zúčastnit. V plánu jsem také měla společně s dětmi vyrobit dárečky pro jejich blízké. Děti se do všech vyrábění zapojily s velkým zájmem a práce se jim zdařily. Vánoční dílničky jsou pro ně velkým potěšením, neboť obdarují a udělají radost svým nejbližším.
Vychovatelka ŠD Skála Eva Langrová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…