23.01. 2020

ŠD - Vánoční besídka

Poslední den před vánočními prázdninami je ve znamení vánočních besídek. I my ve ŠD na Skále jsme si jednu takovou udělali. S dětmi jsme si povídali o vánočních zvycích a děti vyprávěly, co si přejí pod stromeček a tom, jak prožijí Vánoce a zbytek prázdnin. Při poslechu a zpívání vánočních koled jsme si rozbalili dárky a pojedli cukroví. Vytvořili jsme si příjemnou předvánoční atmosféru. S přáním krásných vánočních svátků jsme se s dětmi rozloučili.

ŠD Skála Eva Langrová a Lada Růžičková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…