23.02. 2023

ŠD - Valentýmnské vyrábění


14. února je svátek svatého  Valentýna. Tento svátek jsme si připomněli ve školní družině. Nejprve jsme si povídali, jak je důležité mít hezké vztahy mezi kamarády, ale i doma v rodině. Děti vyráběly nejrůznější práce s motivem srdce a také různá přáníčka. Valentýnky předaly tatínkovi, mamince či někomu blízkému. Tím projevily, že mají dotyčného rády a vyjádřily mu svou lásku. Dětem se výrobky moc povedly a pracovaly s chutí a nadšením.
                                                                             

 Mgr. Jitka Šveidlerová –  ŠD Erbenova

Více fotografií

Velikonoční charitativní jarmark

V hodinách pracovní výchovy a výtvarné výchovy jsme vyráběli výrobky, které…

ŠD - Vyrábění v DDM

Opět po roce jsem s dětmi dostala nabídku na tvoření z keramiky…

ŠD - Jarní kytičky

S příchodem prvního jarního dne jsem s dětmi pozorovala změny v přírodě. Viděli…