14. února je svátek svatého Valentýna. Tento svátek jsme si připomněli ve školní družině. Nejprve jsme si povídali, jak je důležité mít hezké vztahy mezi kamarády, ale i doma v rodině. Děti vyráběly nejrůznější práce s motivem srdce a také různá přáníčka. Valentýnky předaly tatínkovi, mamince či někomu blízkému. Tím projevily, že mají dotyčného rády a vyjádřily mu svou lásku. Dětem se výrobky moc povedly a pracovaly s chutí a nadšením.
Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…