23.02. 2023

ŠD - Valentýmnské vyrábění


14. února je svátek svatého  Valentýna. Tento svátek jsme si připomněli ve školní družině. Nejprve jsme si povídali, jak je důležité mít hezké vztahy mezi kamarády, ale i doma v rodině. Děti vyráběly nejrůznější práce s motivem srdce a také různá přáníčka. Valentýnky předaly tatínkovi, mamince či někomu blízkému. Tím projevily, že mají dotyčného rády a vyjádřily mu svou lásku. Dětem se výrobky moc povedly a pracovaly s chutí a nadšením.
                                                                             

 Mgr. Jitka Šveidlerová –  ŠD Erbenova

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…