V sobotu 10. května jsme se s dětmi ze školní družiny Erbenova vydali na „Tajný výlet.“
Naším cílem bylo malebné město Rokytnice v Orlických horách. Nejdříve jsme se zastavili pohrát si na dětském hřišti a poté nás již čekala milá a usměvavá paní průvodkyně v Sýpce – krásném Muzeu Orlických hor.
Zde si děti vyrobily hvězdičku z korálků a vyplnily pracovní list, který je provedl celým muzeem.
Sobotní dopoledne se krásně vydařilo, sluníčko svítilo a tváře „našich“ dětiček byly plné úsměvů.
Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…