Svátek svatého Martina patří k oblíbeným svátkům v roce. Děti každoročně 11. listopadu nedočkavě vyhlížejí, zda Martin přijede na bílém koni. Ve družině jsme si přečetli pohádku o svatém Martinovi, seznámili jsme se se zvyky a pranostikami tohoto dne a plnili zábavné svatomartinské úkoly. Děti s radostí vyráběly koníky, vystřihovaly sněhové vločky z papíru a vybarvovaly a doplňovaly pracovní list. Moc se jim všechno povedlo.
Mgr. Jitka Šveidlerová - ŠD Erbenova




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…